0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > VENSSINI PARMA Велосипед PAM2412 24″/13″

VENSSINI PARMA Велосипед PAM2412 24″/13″

8990 ден

SKU: 1241058 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

СЕДИШТЕ ЗА PAM2412
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ
КРИВИ НА ВОЛАН 26″ 600X22.2X25.4 ЦРН
СЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ
ПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕР
СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T
СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S
ЛАНЕЦ MTB MAYA Z33 P6001
ОБРАЧ 24″ СИВ 36 ДУПКИ V1.24SV.
ПРЕДНА ГЛАВА MTB ЧЕЛИК ЦРНА SHUN F.
ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R ЧЕЛИК ЦРНА SHUNFE.
SP.24X1.95 (54-507) H-826 D.J
ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРН 14T-28T SHUN FENG
МЕНУ. СРЕД. DOWN PULL SIPO 42T
ЗАДЕН МЕНУВАЧ КИНЕСКИ НА КУКА
РАЧЕН МЕНУВАЧ A REVO SHIFT POWER SFT-30

0