0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > VENSSINI MODENA Велосипед MOD262 26″/14′

VENSSINI MODENA Велосипед MOD262 26″/14′

9990 ден

SKU: 1261102 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Седиште за MOD262
Рачки за волан MEGA црно виолетови краци
Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK со лагер
Среден погон MTB црн 22/32/42Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
Заден менувач кинески на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

0