0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > VENSSINI FORZA Велосипед FOZ261 26″/17″

VENSSINI FORZA Велосипед FOZ261 26″/17″

9990 ден

SKU: 1261120 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Седиште црно сино CENTURY SG-322
Рачки за волан MEGA црно портокалови краци
Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK со лагер
Среден погон MTB црн 22/32/42Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN FENG
Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB
Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

0