0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Тример за влакна SNC 101

SENCOR Тример за влакна SNC 101

510 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Отстранува влакна од уши и нос
2 променливи глави
Тример од нерѓосувачки челик
Отстранлива глава за полесно чистење
Вградено осветлување
Со гумираните безлизгачки страници
Сетот вклучува :
-четка за чистење,
-постоље,
-1 х АА батерија
2 години гаранција

0