0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Тостер STS 37GG

SENCOR Тостер STS 37GG

1750 ден

SKU: 17999 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја : зелена
Моќност на грејачот: 800 W
Три функции во една:
– загревање (со индикаторско светло)
– итно откажување на работата пред истекот на зададеното време
– одмрзнување (со индикаторско светло)
Погоден за правење дебел и тенок тост
Електронски тајмер – 6 нивоа на интензитет на тост
Автоматско исфрлање на леб и исклучување по завршувањето на тостот / одмрзнувањето
Лесно се чисти
Надворешното куќиште е со изолација од топлина (се лади на допир кога работи)
Нелизгачки ногарки
Простор за складирање на кабелот за напојување
Должина на кабелот за напојување: 1 m
Напон и фреквенција: 220-240 V, 50/60 Hz
Димензии (Д x Д x В): 289 x 179 x 175 mm
2 години гаранција

0