0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Тостер SSM 9300

SENCOR Тостер SSM 9300

1990 ден

SKU: 17887 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја : бела
Моќност на грејачот: 700 W
Тостер со 3 различни плочи
Плочи:
– за сендвичи
– за колачи
– плоча за контакт грил
Не лепливи и менливи плочи
Две контролни лампи
Безбедносен систем
Рачка заштитена од топлина
Автоматска регулација на температура
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0