0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Тостер SSM 4300SS

SENCOR Тостер SSM 4300SS

1190 ден

SKU: 17886 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја : црна
Моќност на грејачот: 700 W
Тостер за 4 триаголни сендвичи
Нелепливи плочи
Контролна ламба
Безбедносен систем
Рачка заштитена од топлина
Опција да се чува во вертикална положба
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0