0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Тостер SSM 1100

SENCOR Тостер SSM 1100

890 ден

SKU: 17885 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја : бела
Моќност на грејачот: 460 W
Тостер за 2 триаголни сендвичи
Нелепливи плочи
Контролна ламба
Безбедносен систем
Рачка заштитена од топлина
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0