0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Термобокал SWK 2510BK

SENCOR Термобокал SWK 2510BK

1190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна
Капацитет 2.5 l
Егрономска рачка
Отстранлив и лесен за миење филтер
Грејна база од челик и скриен греач
Осигурач на капакот
Двоен сигурносен систем: Заштита од прегревање кога апаратот е вклучен без течност, автоматско исклучување кога е достигната точката на вриење
Индикаторско светло
Моќ: 1 850 – 2 200 W
Тежина без постоље: 725 g
Одвоено постоље
2 години гаранција

0