0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Термобокал SWK 1817TQ

SENCOR Термобокал SWK 1817TQ

1190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела/сина
360 ° ротирачки конектор
Интегриран грејач
Максимален капацитет 1.8 литри
Приклучна сила: 2000W
Постоље со место за сладирање на кабелот
Високо квалитетна метална плоча со скриен грејач
Филтер за бигорот
Индикатор за нивото на вода од двете страни
Прозор за нивото на водата
Автоматско или мануелно иклучување
Заштита од прегрејување кога апаратот е вклучен без вода
Автоматско исклучување при вадење од постоље
Автоматско исклучување кога водата е загреана
On/off прекинувач
2 години гаранција

0