0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Термобокал SWK 1800WH

SENCOR Термобокал SWK 1800WH

1090 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
360 ° ротирачки конектор
Интегриран грејач
Максимален капацитет 1.8 литри
Приклучна сила: 2000 W
Квалитетна метална плоча со скриен грејач
Постоље за сладирање на кабелот
Филтер за бигорот
Индикатор за нивото на вода од двете страни
Прозор за нивото на водата
Автоматско или мануелно иклучување
Заштита од прегрејување кога апаратот е без вода
Автоматско исклучување при вадење од постоље
Автоматско исклучување кога водата е загреана
On/off прекинувач
2 години гаранција

0