0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Термобокал SWK 1785BK

SENCOR Термобокал SWK 1785BK

1290 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црна
Капацитет 1.7 l
Филтер за нечистотии и каменец
Внатрешно ЛЕД светло
Индикациско светло
Дно од челик со покриен греач
Двоен сигурносен систем: Заштита од прегревање кога е вклучен апаратот без течност, автоматско исклучување кога е постигната точка на вриење
Моќ 2200W
Тежина без постоље: 780 g
Одвоено постоље
2 години гаранција

0