0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Термобокал SWK 1031SS

SENCOR Термобокал SWK 1031SS

1390 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: инокс/црна
360° ротирачки конектор
Интегриран грејач
Максимален капацитет 1 литар
Приклучна сила: 2000 W
Постоље со место за сладирање на кабелот
Високо квалитетна метална плоча со скриен грејач
Филтер за бигор
Индикатор за нивото на вода
Автоматско или мануелно иклучување
Заштита од прегрејување кога апаратот е вклучен без вода
Автоматско исклучување при вадење од постоље
Автоматско исклучување кога водата е загреана
On/off прекинувач
2 години гаранција

0