0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Телесна вага SBS 5051WH

SENCOR Телесна вага SBS 5051WH

1050 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Ултра тенок дизајн (20 мм)
Стаклена површина за лесно чистење
Заштитно стакло (6 mm)
Екстремно голем LCD дисплеј (74 x 28.5 mm)
BMI функција
BMR функција
Меморија за 12 корисници
Тежина до 150 кг
Опција за избор на мерни единици (kg / lb)
Слаба батерија и индикатор за преоптоварување
Автоматско исклучување при неактивен режим
Функција за заклучување на податоци за попрецизно мерење
Извор на напојување: 1x CR2032 литиумска батерија (вклучена)
Мерење на телото од страна на БИА Принцип:
-Масни%
-Хидратација на телото%
-Пресметајте го потребното количество калории по ден
-Функција за автоматско вклучување (тежи веднаш кога скалата се активира)
2 години гаранција

0