0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Соковник SSJ 4041BK

SENCOR Соковник SSJ 4041BK

6290 ден

SKU: 17884 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Високо ефикасно цедење
Моќност на моторот (max): 400 W
2 брзини
inoks куќиште
Мала брзина од 60 вртежи во мин за задржување на сите витамини
Прави сок од јаболка , моркови и др. овошја , зеленчуци
Тројна заштита
Лесно чистење
Должина на кабел 110 cm
Димензии (в x ш x д ): 445 x 210 x 230
Тежина : 4,15 кг
Ниво на бучава : <70 dB (A)
Напон и фрекфенција : 220-240 V, 50 / 60Hz
Автоматско исклучување ако капакот е одстранет
Автоматско исклучување ако моторот е прегреан
2 години гаранција

0