0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Соковник SJE 1055SS

SENCOR Соковник SJE 1055SS

3230 ден

SKU: 17630 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Соковник со квалитетно куќиште од inox
Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување
Моќност на моторот (max): 800 W
Автоматско оделување на каша
2 брзини (10.600 вртежи во минута / 12.600 вртежи во минута)
Голем отвор за ставање на овошје (75 mm)
Должина на кабелот за напојување: 1.2 m
Димензии (д × ш × в): 280 × 170 × 390 mm
Тежина: 3,6 kg
Волумен на садот за сок: 1,6 l
Троен систем за заштита за подобрена безбедност:
– Моторот започнува само кога апаратот е правилно составен
– Автоматско исклучување кога ќе се отстрани капакот
– Автоматско исклучување кога моторот ќе прегрее
Висока стабилност заради гумените нозе
2 години гаранција

0