0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Скара SBG 106BK

SENCOR Скара SBG 106BK

3190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност на грејачот: 2300 W
Прилагодлив термостат од 100ºC-220ºC
Заштита од прегрејување
Должина на кабел: 1m
Едноставно печење
Голема површина за печење: 47 х 31 cm
Димензии без термостатот: ширина 596 x длабочина 344 x висина74 mm
Димензии со термостатот: ширина 654 x длабочина 344 x висина83 mm
Тежина: 3,1 kg
Скара за здраво печење со малку маснотии
Идеална за готвење на риба, месо и зеленчук
Комбинација од 2 различни површини за печење:
• рамен (за печење зеленчук, јајца, сланина, тост, палачинки)
• ребрести (за печење на стекови, риби)
Лесно се чисти со едноставно бришење со хартиена крпа или влажна крпа
Изолирана рачка од двете страни за лесно пренесување
Антилизгачки ногарки
Боја: црна
2 години гаранција

0