0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Сет за шишање SHP 8305BK

SENCOR Сет за шишање SHP 8305BK

2390 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Сет за шишање
Може да се користи и додека се полни
12 додатоци (за нос, брада и коса)
Време на работа до 60 минути со полна батерија
Технологија за брзо полнење, спремна за употреба за 2 часа
LED индикатор за полнење
Вградена LI-Ion батерија
Додаток за контури
Вклучени масло и четка
Пластична кутија
Должина на кабел 195 см
Тежина 130 грама
Димензии (В × Д × Ш) 175 × 31 × 52 mm
2 години гаранција

0