0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Сецко SHB 4310

SENCOR Сецко SHB 4310

1490 ден

SKU: 17560 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Моќност на моторот (max): 300 W
Капацитет на садот за сечкање: 650 ml
Универзален нож од инокс
Моментално вклучување
Многу брзо и прецизно сецкање и дробење
Погоден за месо, сирење,зеленчук
Силиконска нелизгачка основа
2 години гаранција

0