0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Сецко SHB 4330

SENCOR Сецко SHB 4330

1530 ден

SKU: 17561 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Доволна моќ за сечење месо, овошје, зеленчук
Компактен и ергономски дизајн
Ножеви од не’рѓосувачки челик гарантираат перформанси и сигурни резултати
Едноставно вметнете и притиснете го копчето за да започнете со сецкање
Стаклен сад од 1000ml
Моќност на моторот (max): 230 W
Боја: бела
Моментално вклучување
2 години гаранција

0