0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Сецко SCB 5100WH

SENCOR Сецко SCB 5100WH

1790 ден

SKU: 17404 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Моќен за сечкање на месо, овошје, зеленчук и други видови на храна
Исто така погоден за подготовка на храна за бебиња
4 титаниумски ножеви за намалена оксидација
Голем стаклен сад (капацитет 1 000 ml) погоден за миење во машина за садови
Едноставно вметнете ги состојките и притиснете го копчето за да започнете со сечкање
Безбедносен прекинувач
Моќност: 500 W
Компактен и ергономски дизајн
2 години гаранција

0