0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Радио SPT 2320

SENCOR Радио SPT 2320

3750 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Излезна моќност: 3 W RMS (2 x 1,5 W)
Компатибилен со CD-R / RW, Bluetooth, MP3 и USB
Програмабилна репродукција со 20 трака меморија за CD и 99 трака меморија за MP3
Bluetooth V2.1
USB интерфејс
AUX-IN Jackек 3,5 мм
AUX-OUT приклучок 3,5 мм (слушалки)
Стерео FM приемник 87,5 – 108 MHz
Екран за дигитално поставување и фреквенција
Претходно поставена меморија – 20 канали во FM опсег
Телескопска FM антена
Часовник
Негативен приказ со бели цифри
Моќност: AC 230 V / 50 Hz или 6 x 1,5 V тип на батерија C / LR14 ( не се вклучени )
Потрошувачка: 9 W
Димензии: (w / h / d) 256 x 128 x 225 mm
Тежина: 1,16 kg
2 години гаранција

0