0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Радио SPT 207

SENCOR Радио SPT 207

3230 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Преносен радио ресивер со CD Player и касета
CD/CD-RW компатибилно
Телескопска FM антена
Дисплеј
Преслучување и снимање на касета
Стерео звучници : 2 x 1 W(RMS)
Јачина : 10 W
Димензии (ШхДхВ) : 290х220х141 мм
2 години гаранција

0