0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

2990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Active Speed Button Технологија
TITANIUM 6 Сечиво
Екстра тивок 800 W Мотор
Контрола на брзина
Ергономична рачка
Челичен приклучок кој блендира и жешка храна
800ml сад за пасирање со капак
500ml сецко со челично сечило и капак
Должина на кабел: 1.2 m
Боја – Бела
Тежина – 1,9 kg
2 години гаранција

0