0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Рачен пасатор SHB 4110WH

SENCOR Рачен пасатор SHB 4110WH

1180 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност 400 W
Тивка работа на моторот
2 брзини
Егрономска рачка
Челично сечило
Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
Боја – бела
Тежина – 0,9 kg
2 години гаранција

0