0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Правосмукалка SVC 900

SENCOR Правосмукалка SVC 900

4390 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: кафеава
Моќност на моторот 2000 W
Моќ на усисавање 320 W
Ниво на бучавост 80 dB
Два начина на усисување :
-со пластичен сад или платнена кеса
Телескопска цевка -90 цм
Капацитет на кесата за отпад 3 л
Капацитет на садот за отпад 4,5 л
HEPA филтер на издув кој се пере
Контрола за јачина
Индикатор за полна кеса
6 нивоа на филтрирање
Заштита од прегревање
Папуча за усисавање
Додатоци за ќош и пајажина
Автоматско вовлекување на кабелот
Радиус на работа 7,5 м
Силиконски тркала
2 години гаранција

0