0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Правосмукалка SVC 730GR

SENCOR Правосмукалка SVC 730GR

3990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: зелена
Моќност: 800 W ECO мотор
Моќ на усисавање 270 W
Телескопска цевка од не’рѓосувачки челик
Ниво на бучава: 76 dB
H.E.P.A филтер на издув кој се пере
Должина на кабелот за напојување 5 m (ефективен радиус 6,5 m)
Термички осигурувач кој го штити моторот од прегревање
Волумен на садот за прашина: 1,5 л
Димензии (должина × ширина × висина): 410 × 280 × 260 mm
Тежина: 5,8 кг
Предно тркало обложено со гума за полесно патување
Автоматско намотување на кабелот
2 години гаранција

0