0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Правосмукалка SVC 190W

SENCOR Правосмукалка SVC 190W

1690 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Непрекинато работење: 15 мин
За суво и мокро усисување
Филтер што може да се мие
Индикатор за светло за полнење
База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
Ниво на бучава 80 dB
Влезна моќност 45 W
Димензии (д x д x в): 380 x 100 x 122 mm
2 години гаранција

0