0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла за коса SHI 131

SENCOR Пегла за коса SHI 131

560 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: Темно сива
Апарат за рамнење на косата
Погоден и за кратка коса
Грејна плоча од керамика и турмалин
Рамномерно распоредување на температурата
Температурата до 200°C
Копче за вклучување и исклучување со светилка
ЛЕД показател на достигната температурата
Брзо загревање
Заштита за прсти на врв на апаратот
Јачина : 40 W
Димензија на плочата: 90х24 mm
2 години гаранција

0