0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

1490 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

5 температури 150/170/190/220/230 ° C
Титаниумска површина на металните плочки
Тенок дизајн
Должина на кабел 180 cm
Дигитален дисплеј
Време на загревање 180 ° C: 1 min.
Време на загревање 220 ° C: 2 min.
Површина на металот за пеглање: 100 × 25 mm
Димензии (Ш × Д × В): 285 × 32 × 36 mm
Тежина: 235 g
2 години гаранција

0