0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

560 ден

Опис

Опис

Боја: Црна
Лизгачки прекинувач со контролно светло
2 температури
Брзо загревање
Температурата од 140- 200°C
2 години гаранција

0