0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла за коса SHI 1100BK

SENCOR Пегла за коса SHI 1100BK

1030 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Брзо загревање
Титаниумска подлога на металните плочки за пеглање
Тенок дизајн
Две температури: 180 and 200 ° C
Загревање до 180 ° C: 1 min
Загревање до 220 ° C: 2 min
Тежина 235 g
360 ° корен на кабел за да не се замрсува
Должина на кабел 180 cm
LED копче за вклучување
Технологија на пеглање со пасивна јонизација
Димензии (Ш x Д x В): 285 x 32 x 36 mm
2 години гаранција

0