0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла SSI 9000BK

SENCOR Пегла SSI 9000BK

2750 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: црно/виолетова
Моќ 2 700 W
Дигитален дисплеј за подесување на најповолната температура и пареа за секаков вид на материјал
Керамичка плоча
Лесен за полнење канистер (капацитет 300 ml)
Контрола на температура
Систем за самочистење од калцификати
Anti-Calc систем за превенција на каменец во дупките за пареа
Drip-Stop функција
Вертикална пареа
Копче за прскање
Сад за полнење вклучен
Должина на кабел: 3 m
Димензии (Д × Ш × В): 310 × 120 × 120 mm
Тежина: 1,3 kg
Нормална пареа: 30 g/min
Засилена пареа: 120 g/min
2 години гаранција

0