0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла SSI 7710BL

SENCOR Пегла SSI 7710BL

1580 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: сина
Приклучна сила : 2400 W
Керамички плочки
Лесно полнење на транспарентен резервоар за вода (волумен од 300 ml)
Континуирана контрола на температурата
Систем за самочистење за отстранување на минерални депозити
Континуирано излегување на пареа: 25 g / min
Пареа на пареа: 120 g / min
Должина на кабелот за напојување: 3 m
Димензии (должина × ширина × висина): 300 × 125 × 135 mm
Тежина: 1,1 кг
Функција за капење-спречување на загадување на вода на ткаенините
Вертикална опција за пареа
Steam Boost
Континуирана регулација на излезниот пар
Копче за прскање
Контрола на температурата
Индикатор на температура
2 години гаранција

0