0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла на пареа SSI 2400GR

SENCOR Пегла на пареа SSI 2400GR

820 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Моќност 1,300 W
Керамичко дно за пеглање
Лесен за полнење, транспарентен канистер за вода (180 ml)
Контрола на температура
Self-cleaning систем за отсранување на остатоци
Опција за вертикално пуштање на пареа
Турбо пареа
Копче за прскање
Индикаторски светла за контролите
Крајот на кабелот спречува виткање и заплеткување
Контејнер за полнење
Должина на кабел: 1.9 m
Димензии (Д×Ш×В): 298 × 128 × 152 mm
Тежина: 1.2 kg
Непрекината пареа: 8-15 g/min
Боја: зелена
2 години гаранција

0