0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Пегла SSI 2028YL

SENCOR Пегла SSI 2028YL

910 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Пегла на пареа
Боја: бело/ жолта
Површина за пеглање од нерѓосувачки челик
Моќност од : 1600W max
3 начина за пареа
Променлива контрола на температурата
Опремена со функција на пареа
Опција за самочистење
Транспарентен резервоар за вода-200 ml
Индикаторско светло
Работи на напон од: 230 V, 50 Hz,
Димензии (Ш x В x Д): 260 x 125 x 99 mm
Тежина: 0,65 кг
2 години гаранција

0