0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Парна станица SSI 0710VT

SENCOR Парна станица SSI 0710VT

5890 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Отсранлив канистер за вода од 2 L
Спремна за работа под 1 минута
Притисок 3 bar
Исфрла пареа 100 g/min, 4 пати повеќе од стандардна пегла на пареа
Вертикално пеглање додека алиштата висат на закачалка
Anti-Calc систем против каменец
Anti-Drip технологија спречува капки на испегланата површина
Non-stop систем за полнење на канистерот додека пеглата е вклучена
Автоматски сензор кој ве предупредува за менување на филтерот за каменец
Променлива температура и количество на пареа за различни видови на ткаенини
Моќност 2,500 W
Керамичка плоча за пеглање
Димензии: 380 × 170 × 290 mm
Тежина: 1.5 kg
2 години гаранција

0