0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Навлажнувач на воздух SHF 2050BL

SENCOR Навлажнувач на воздух SHF 2050BL

2490 ден

SKU: 19975 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висока фреквенција на ултразвучниот осцилатор (2.4 MHz)
Оптимално за простории до 35 m2
Оперативно време до 16 часа без надополнување на вода
Навлажнување 250 ml/h
Специјален филтер за спречување на каманец
Продуцира ладна пареа која не влијае на температурата во собата
Бесшумна операција (погодна за спални соби)
Променлива моќ на навлажнување
Канистер со капацитет од 4 l.
Светлосен сигнал за потреба од вода
360° ротирачка пареа
Автоматско исклучување кога нема вода во канистерот или кога истиот е изваден
Нелизгачки ногарки
Ниво на бучава <35 dB
Моќност: 25 W
Должина на кабел: 1.9 m
Димензии (Ш×Д×В): 280 × 220 × 200
Тежина: 1.2 kg
Боја: сина
2 години гаранција

0