0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Мултисецкалица SSG 3500W

SENCOR Мултисецкалица SSG 3500W

2590 ден

SKU: 20263 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Моќност на моторот (max): 150 W
Сецка и ренда
7 додатоци за совршени резултати
Должина на кабелот: 1,2м
Напон и фрекфенција: 220 ~ 240 V, 50/60 Hz
Димензии: 24.5 x 22.5 x 19.5 cm
Тежина: 1,2 кг
Тивко работење
2 години гаранција

0