0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Миксер SHM 5330

SENCOR Миксер SHM 5330

1990 ден

SKU: 17588 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела/крем
Миксер со постоље
Приклучна сила: 300 W
Прекинувач со 5 позиции
Прекинувач за турбо
Одвојена типка за исфрлање на додатокот
Маталките се хромирани
Голем сад кој сам се движи
Додатоци погодни за во машина за садови
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0