0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Миксер SHM 5203

SENCOR Миксер SHM 5203

1410 ден

SKU: 17586 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја: бела
Рачен миксер
Приклучна сила: 300 W
Прекинувач со 5 позиции
Прекинувач за турбо
Одвојена типка за исфрлање на додатокот
Маталките се хромирани
Додатоци погодни за во машина за садови
2 години гаранција

0