0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Метеоролошка станица SWS 160

SENCOR Метеоролошка станица SWS 160

3090 ден

SKU: 18048 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Бежичен термометар и хидрометар
Голем дисплеј
Ултра тенок дизајн
Радио,часовник и календар
Покажува:
-време, датум, месец, ден,
-фаза на месечината,
-собна температура и
-влажност, надворешна температура
-притисок
Температура во F или ºC
3 бежични сензори
Опција за закачување на зид
Работи на батерии : 2 х CR 2032, 2X1.5 V, вид AAA
Димензии ( ШхВхД) : 178х120х9.5 мм
2 години гаранција

0