0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

950 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Боја : бела
Моќност на моторот (max): 150 W
Подеднакво мелење поради посебниот систем со три ножа од нерѓосувачки челик
Капацитет на садот за мелење: 50 g
Висок сигурносен стандард
Сигурносен капак кој не дозволува апаратот да почне да работи доколку не е правилно затворен
Лесно управување
Димензии (v x š x d): 182x104x104 mm
2 години гаранција

0