0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Мелница за кафе SCG 5050BK

SENCOR Мелница за кафе SCG 5050BK

2750 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Регулатор на износот за поставување на делови од 2 до 12 чаши со функција за автоматско исклучување
Транспарентен бункер содржи до 180 грама кафе
Прекинувач за вклучување / исклучување за работа
Влезна моќност: 110 W
Напон и фреквенција: 220-240 V, 50/60 Hz
Димензии (ширина x длабочина x висина): 23 x 10,5 x 17 cm
Брзо и прецизно мелење
Тежина: 1,5 kg
Боја: црна
2 години гаранција

0