0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Апарат за шишање SHP 4302RD

SENCOR Апарат за шишање SHP 4302RD

1290 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Работи на батерија
Ултра тивор и брз мотор
Егрономска рачка
Оперативно време на батеријата 50 минути
ON/OFF копче
Може да се користи и без додаток за шишање
Регулатор за подесување на висината на шишање од 1–8 mm
LED индикатор за полнење
Интегрирана Nimh батерија
Доадатоци: адаптер за полнење, четкичка за чистење
Должина на кабел: 145cm
Димензии (В × Д × Ш): 180 × 43 × 40 mm
Тежина: 168g

0