0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Машинка за шишање SHP 320SL

SENCOR Машинка за шишање SHP 320SL

630 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Сечило од нерѓосувачки челик
Подесување на сечилото
Подесување на должината за шишање
4 додатоци
Додатен прибор:
– четкица за чистење,
– ножици,
– чешел,
– масло за подмачкување
Нелизгачка површина
Кука за закачување
Напојување: 230-240 V,50 Hz, 7W max.
2 години гаранција

0