0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Машинка за бричење SMS 2001 BK

SENCOR Машинка за бричење SMS 2001 BK

930 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Две глави за бричење
Самоостречки ножеви за сечење
Време за полнење: 8 часа
Време за работа: 45 минути
Тивок режим на работа
Индикаторско светло за полнење
Вградена NiMH батерија
Отстранлива глава за полесно чистење
Нелизгачка рачка
Вклучени додатоци:
-кабел за полнење,
-заштитен капак,
-четка за чистење
Јачина :2 W
Напојување:100- 240 V, 50/60 Hz
2 години гаранција

0