0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Машина за режење SFS 4050SS

SENCOR Машина за режење SFS 4050SS

4580 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Отстранлив челичен диск за режење (дијаметар 190 мм)
Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
Стабилизатор на храната (155 x 82 мм) со пинови за држење на храната и лизгање додека се сече
Опција за отстранување на стабилизаторот за режење на поголеми парчиња храна
Одвојувачки делови за полесно чистење и миење
Интегриран заштитник за прстите
Место за складирање на кабелот
Нелизгачки ногарки
Моќност 150 W
Димензии (ШxДxВ): 372 x 235 x 267 mm
Материјал: Целосно метално тело
Боја – Сребрена
2 години гаранција

0