0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Машина за режење SFS 1001GR

SENCOR Машина за режење SFS 1001GR

2590 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Отстранлив челичен диск за режење (170 мм)
Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
Склоплив
Стабилизатор на храната (129 x 84 мм) со пинови за држење на храната и лизгање додека се сече
Опција за отстранување на стабилизаторот за режење на поголеми парчиња храна
Одвојувачки делови за полесно чистење и миење
Интегриран заштитник за прстите
Механизам за безбедност на деца
Место за складирање на кабелот
Нелизгачки ногарки
Моќност 100 W
Димензии (ШxДxВ): 339 x 246 x 206
Димензии кога е склопен (ШxДxВ): 339 x 109 x 206
Тежина: 1.98 kg
Материјал: Пластика
Подесување на агол
Боја – Бела
Тежина – 2 kg
2 години гаранција

0