0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381

6010 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Метална цевка
Метален нож
Сила: 1500W
Опција за цедење на рибизли
Капацитет 1,65 кг/мин.
3 челични дискови за мешање
Инокс ножеви
Додатоци за кобасици
Додаток за рендање на овошје и зеленчук
Додаток за бисквити
Повратна функција
On/off прекидач
Работи на напон од:230 V, 50 Hz
2 години гаранција

0